607 025 025

Po - pá 09 - 18:00 hod.

Domácí rotoped KETTLER E 7

Domácí rotoped s indukční brzdou kvalitní šlapací střed na čtyřhran s průmyslovými ložisky SKF možnost připojení k PC přes software nosnost 150kg

Skladem

Naše cena: 25 990 Kč s DPH

Původní cena: 26 990 Kč

Montáž zdarma

Servis u Vás doma

Doprava zdarma

Výrobce:KETTLER
Záruka:3 roky záruka,
Značkový servis u zákazníka

Vybavenost produktu

76%
Jak hodnotíme

Uživatelské hodnocení

Ohodnoťte tento produkt
0 100
 • Luxusní rotoped kettler E_7.jpg
 • Přehledný displej rotopedu kettler E7
 • Ergonomicky tvarované gelové sedlo kettler E7
 • Konstrukce rotopedu kettler E7
 • Nastavení řídítek kettler e7
 • Speciálně tvarovaná řídítka luxusního rotopedu kettler-e7.jpg
 • Přemístění rotopedu německé značky kettler e7 move.jpg
 • Ušní upínka (earclip) součástí dodávky rotopedu Kettler

Popis výrobce

Nový ergometr KETTLER E 7,  patří do kategorie luxusních rotopedů poprávu. Vždyť je to multifunkční trenažer s robustní konstrukcí. Ta je robustní a extrémně odolná, takže se hravě přizpůsobí osobám s různou tělesnou výškou. Sportovci, kteří mohou zařadit tento luxusní rotoped do svého tréninkového plánu mohou vážit až 150 kilogramů.

Na první pohled Vás zaujmou multifunkční řídítka, která jsou výškově nastavitelná a nabízejí hned několik možností úchopu. Z toho důvodu jsou i speciálně tvarovaná. Cíle, kterých chcete během jízdy na rotopedu dosáhnout, nastavíte pomocí přehledného a moderně podsvíceného displeje. Zároveň si můžete vybrat jeden ze 48 trénkových programů, které jsou integrované přímo v paměti rotopedu. Mezi těmito možnostmi tréninku naleznete i několik módů, které jsou řízené pulsem. Paměť počítače uchovává data hned 4 osob současně. 

Ergometr byl vyroben v Německu a tato tradice výroby Made in Germany již dlouhá léta reprezentuje špičkovou kvalitu a spolehlivost.

Pro koho je ergometr vhodný

Ergometr Kettler E 7 je ideální pro domácí trénink a uspokojí i náročné sportovce, modely tohoto fitness stroje využívají i rehabilitační centra a také se často používají k lékařským účelům. Snadnou a pohodlnou obsluhu ocení jak starší lidé, kteří se chtějí nenásilným tréninkem udržovat v kondici, tak i lidé se sníženou pohyblivostí, kteří se potřebují pozvolna rehabilitovat například po úrazu.

Speciální funkce ergometru KETTLER E 7

 • Indukční brzdný systém řízený počítačem. Kalibrovaný brzdný systém je založen na indukční cívce ovládané tréninkovým počítačem. Tréninkový počítač upravuje brzdný odpor v závislosti na aktuální kadenci. Takže si můžete být jistí, že se Vám podaří dosáhnout požadovaného výkonu. Rozsah zátěže je zadáván v rozmezí 25-400 W (v krocích po 5 W). Zátěž je nastavovaná s přesností 3 %. To garantuje originální protokol o kalibraci brzdného systému. 
 • Pulsem řízené programy umožňují podrobné nastavení cílové kardiozóny. A to dle potřeb každého sportovce v rámci tréninkového módu. Ten monitoruje a vypočítává cílové hodnoty tepu na základě věku a podle zvolené kardiozóny Fat/Fit (spalování tuků / posilování). Na základě stanovené cílové hodnoty a aktuální tepové frekvence pak inteligentní program ovlivňuje průběh tréninku dávkováním zátěže. Čímž udržuje optimální tréninkové tempo.
 • Propojení s osobním počítačem pomocí USB. Propojením s osobním počítačem můžete využít i další, specializované, programy nebo se můžete zapojit do on-line závodů. Právě tato možnost výrazně rozšiřuje možnosti tréninku.

Další parametry ergometru KETTLER E 7

 • Tréninkový počítač. Je propojený s přehledným displejem, který je navíc podsvícený. Monitor je značky SIEMENS verze VGA/LCD-Kombi. Moderní počítač měří čas, rychlost,jetou vzdálenost během tréninku a to včetně celkového počtu ujetých km. Zároveň eviduje Váš puls, frekvenci šlapání nebo spotřebu energie v závislosti na stupni zátěže a dokonce i okolní teplotu. Optická i akustická signalizace při překročení horní hranice pulsu spolu se zobrazením procentuálního údaje. Vyhodnocení vydýchávacího pulsu včetně stanovení kondiční známky 1-6. Průměrné tréninkové hodnoty se zobrazují během tréninku i po jeho skončení.
 • Paměť pro ukládání osobních dat. Paměť pro osobní data 4 osob + 1 hosta. Osobní profil zahrnuje definici dat (tělesná výška, váha, datum narození), kterých se využívá pro výpočet BMI, vynaložené energie a určování kardiozón.
 • Bohatý výběr tréninkových programů. Jak už bylo řečeno, rotoped Kettler E 7 disponuje 48 programy, z toho 10 jich je s wattovým profilem, 10 uživatelsky nastavitelných wattových profilů a pulsem řízené programy (Fat/Fit/manual). K tomu všemu ještě patří 5 přednastavených pulsních profilů a 3 uživatelsky nastavitelné pulsní profily. Přičemž uživatel má možnost předvolby cílových hodnot pro čas, vzdálenost, spotřebu energie a kardiozóny (Fat/Fit/manual).
 • Foliovaný displej a klávesnice počítače slouží jako ochrana zařízení před agresivním potem.
 • Extrémně tichý převodový systém. Šlapací střed je osazen průmyslovými ložisky SKF, takže energie vynaložená na šlapání se pomocí plochého řemenu s podélným drážkováním převádí do setrvačníku. Ten váží 10 kg a je kalibrován proti kmitu, poměr otáček střed / setrvačník je 1:8.
 • Vybavení trenažéru. Tvoří také velice komfortní gelové sedlo. To je možné nastavit výškově i horizontálně. Výhodou rotopedu jsou také speciálně tvarovaná multifunkční řídítka s variabilním úchopem a výškovou nastavitelností. Výrazným plusem rotopedu je stabilní konstrukce pro maximální zatížení až 150 kg nebo samonastavovací řeménkové pedály. Kolečka pro manipulaci (umístěná vpředu), mechanismus vyrovnávání nerovností podlahy (vzadu) jsou u tohoto modelu samozřejmostí.
 • Elektronické měření pulsu. To probíhá pomocí ušní upínky, která je součástí stroje a nebo prostřednictvím hrudního pásu, který měří s přesností EKG (volitelné příslušenství).
 • Napájení trenažéru. Síťová přípojka: 230 V / 50 Hz.
 • Minimální nároky na prostor. Rozměry po sestavení (d × š × v): 115 × 54 × 125 cm.

Použité technologie

 • e-SYS
 • elektromagnetický indukční brzdný systém
 • elektronika SIEMENS
 • KETT.NET
 • přijímač signálu POLAR
 • samonastavovací řeménkové pedály
 • gelové sedlo
 • výškově nastavitelná řídítka 

Made in Germany

 • 3 roky záruka, značkový servis u zákazníka
 • DIN EN 957-1/5, třída HA, bezpečnostní volnoběh
 • testováno podle přísných bezpečnostních norem TÜV
 • ohodnoceno prestižním certifikátem jakosti GS

 

 

VIDEO

 

 

 

Celý popis »

Vybavenost produktu

Rámová konstrukce
Mechanika stroje
Komfort šlapání
Výbava počítače
Servis a záruka

Rámová konstrukce

90%
Nosnost udaná výrobcem:150 kg
Konstrukce stroje: Klasický rotoped
Šířka rotopedu:54 cm
Transportní kolečka:ano
Vyrovnání nerovností podlahy:ano
Hmotnost stroje:42 kg
Délka rotopedu:115 cm
Výška rotopedu:125 cm
Možnost složení:ne

Masivnost a životnost rámové konstrukce je dána hmotností stroje, použitými profily a kvalitou provedení. Čím vyšší je hmotnost rotopedu, tím je jeho konstrukce masivnější a lépe zvládne vyšší zatížení, stroj tedy nebude po čase vrzat apod.. 

Pro osoby přes 100 kg doporučujeme rotopedy vážící minimálně 30 kg, v případě recumbentů pak minimálně 40 kg. 

Mechanika stroje

79%
Středové složení: Šlapací střed s ložisky SKF
Použitý brzdný systém: Indukční (elektromagnet)
Použitý převod: Plochý řemen s dopínací kladkou
Pedály: plastové pedály s klipsnami

Zohledněna je kvalita použitých komponent a způsob řešení jednotlivých prvků mechaniky. Těmi nejdůležitějšími jsou ložiskový šlapací střed, uložení setrvačníku, provedení převodu či typ brzdy.

Kvalita mechaniky určuje i hlučnost rotopedu a jeho poruchovost s kterou souvisí náklady na jeho údržbu

Komfort šlapání

60%
Hmotnost setrvačníku:10 kg
Výškové nastavení sedla:ano
Nastavení sklonu sedla:ano
Horizontální posun řidítek:ne
Regulace odporu šlapání: Indukční (elektromagnet)
Horizontální posun sedla:ano
Možnost naklápění řidítek:ano
Výškově stavitelná řidítka:ano

Posuzován je komfort posedu, plynulost šlapání a hlučnost rotopedu. Posed je dán ergonomií rámu stroje, výškou řidítek a možnostmi napolohování sedla i řidítek. Hlavně pro osoby nad 170 cm doporučujeme vybírat z rotopedů se standardním rámem na nichž budete sedět pohodlně s rovnými zády. 

Na plynulost šlapání má vliv hmotnost setrvačníku a použitý převodový poměr. 

Výbava počítače

61%
Čas šlapání:ano
Spálené kalorie:ano
Výkon (W):ano
Tep srdce:ano
Hodiny:ne
Počet programů:48
Tep dlaňovými senzory (hand-pulse):ne
Bez komunikace:ne
Připojení k PC přes USB:ano
Rychlost:ano
Ujetá vzdálenost:ano
Frekvence otáček:ano
Signalizace překročení tepu:ano
Zobrazení zátěže na displeji:ano
Tep ušní upínkou:ano
Tep bezdrátově hrudním pásem:ano
Bluetooth pro smart phone:ne
Systém brzdy: Indukční (elektromagnet)

Vybavení elektroniky určuje komfort obsluhy a možnost využítí programů. Základní modely mají jen jednoduchý počítač monitorující základní měřené hodnoty s možností jejich nastavení, vyšší modely pak přidají možnost využití automatických programů (profilové tratě, HRC programy na spalování tuku řízené tepovou frekvencí ...), paměti pro několik uživatelů, či dokonce možnost simulace jízdy reálným terénem na videu, či google mapách.

V hodnocení je posuzován počet měřených hodnot, počet programů a jejich možnosti, způsoby snímání tepové frekvence, či možnost propojení stroje se SMART telefony a PC

Servis a záruka

90%
Záruka na stroj:3 roky záruka
Dostupnost dílů: Garantovaná 10 let
Zajištění servisu: Značkový servis u zákazníka

V tomto bodě jsou zahrnuty služby jako je záruka na celý stroj či prodloužená záruka na jednotlivé komponenty, způsob vyřizování reklamací (u zákazníka doma, či nutnost zboží zaslat na opravu), případně dostupnost náhradních dílů do budoucna, která je zásadní v případě potřeby opravy stroje.   

Recenze ke zboží Domácí rotoped KETTLER E 7

Produkt zatím nikdo nehodnotil
Přidat vlasní hodnocení

Domácí rotoped TUNTURI PURE BIKE U 8.0

Domácí rotoped s elektroindukčním brzdným systémem kvalitní šlapací střed na čtyřhran s ložisky nosnost 150 kg, hmotnost 52 kg

Dostupnost:   Zboží se již neprodává
 
Cena: 24 990 Kč

Domácí rotoped MASTER RC100

Domácí rotoped magnetický, nosnost 150 kg, regulace ve wattech, lehce komerční prostředí, hmotnost setrvačníku 13,5 kg

Dostupnost:   Skladem
 
Cena: 26 990 Kč

Domácí rotoped TUNTURI PURE BIKE U 4.1

Domácí rotoped magnetická el. brzda, kvalitní šlapací střed na čtyřhran s ložisky, nosnost 150 kg

Dostupnost:   V ČR vyprodáno
 
Cena: 26 990 Kč

_


K dokoupení

KETTLER podložka 140x80cm

ochranná podložka pod trenažery speciální tlumící materiál rozměr 140x80cm

Dostupnost:   Skladem
 
Cena: 990 Kč

KETTLER Cardio

hrudní pás pro přesné měření tepové frekvence komunikuje s vybranými trenažery měří s přesností EKG

Dostupnost:   Skladem
Stará cena: 1 290 Kč
Cena: 990 Kč

KETTLER WORLD TOURS 2.0

tréninkový software pro stroje KETTLER diagnostika tréninků, Google 3D mapy

Dostupnost:   Skladem
 
Cena: 4 990 Kč

UniVET System Home

tréninkový software pro ergometry KETTLER reálné zobrazení krajiny na monitoru diagnostika tréninků v ceně 10 tras

Dostupnost:   Skladem
 
Cena: 3 900 Kč

Fotogalerie k produktu Domácí rotoped KETTLER E 7

 • Luxusní rotoped kettler E_7.jpg
 • Přehledný displej rotopedu kettler E7
 • Ergonomicky tvarované gelové sedlo kettler E7
 • Konstrukce rotopedu kettler E7
 • Nastavení řídítek kettler e7
 • Speciálně tvarovaná řídítka luxusního rotopedu kettler-e7.jpg
 • Přemístění rotopedu německé značky kettler e7 move.jpg
 • Ušní upínka (earclip) součástí dodávky rotopedu Kettler
Luxusní rotoped kettler E_7.jpg

Oblíbené značky

 • KETTLER
 • TUNTURI
 • HOUSEFIT
 • POLAR
 • FORMERFIT
 • BOSU
 • TANITA
 • TECHNOGYM
 • BH FITNESS
 • HMS
 • CORNILLEAU
 • NUTREND

Doprava zdarma

Při nákupu nad 2 000 Kč, u strojů možná montáž.

3600 položek skladem

Fitness trenažéry a doplňky přímo u nás.

Rychlá expedice

Většinu objednávek expedujeme v den nákupu.

12 let zkušeností

Prodávané zboží známe, s výběrem rádi poradíme.

Informace o firmě

Připojte se k nám

Odběr novinek

Buďte informování o novinkách!

Copyright © 2016 - Domácí fitness, s.r.o.
Všechny ceny a akce platí 30. 09. 2016

Rozumím

Tyto stránky využívají soubory cookie, používáním tohoto webu souhlasíte s jejich použítím. Více informací